Comparator

  • Tot nu esti hotarat ?
  • Caracteristici generale
  • Tip
    Patchcord Optic
  • Diametru cablu
    3 mm
  • Lungimea cablului
    1 m
  • Conectori
    LC/UPC - SC/APC
  • Standarde
    G652D
  • Caracterisitici
    Tip patch: Multi-mode
    Mod de transmisie prin fibra optica: Simplex
    Tip fibra: 9/125
  • Altele
    Usor de instalat si utilizat
    Viteza mare de transmitere a datelor
    LSZH - Cablu rezistent la foc, nu emite gaze nocive
    Produs testat individual
  • 1444Lei