Produse: 155

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OS2, Value 21.99.0657

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OS2, Value 21.99.0657

Cod produs: 525925
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica LC-LC OM4 cvadruplu, Value 21.99.0661

Adaptor fibra optica LC-LC OM4 cvadruplu, Value 21.99.0661

Cod produs: 525927
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Cod produs: 525928
stoc furnizor
(0 reviewuri)

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

Cod produs: 288213
in stoc
(0 reviewuri)

Cupla Fibra optica LC quadruple, multimode, OM5, Z, Roline 21.17.0050

Cupla Fibra optica LC quadruple, multimode, OM5, Z, Roline 21.17.0050

Cod produs: 528044
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

Cod produs: 525921
stoc furnizor
(0 reviewuri)

CONECTOR LC/PC SM

CONECTOR LC/PC SM

Cod produs: 288230
in stoc
(0 reviewuri)

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Cod produs: 117261
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

Cod produs: 517408
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

Cod produs: 537398
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LSH Simplex Verde Single mode, Roline 21.17.0040

Cupla fibra optica LSH Simplex Verde Single mode, Roline 21.17.0040

Cod produs: 528298
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Nexans | N167.TBUN12B | Cablu fibra | LANmark | Tight buffer | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre

Nexans | N167.TBUN12B | Cablu fibra | LANmark | Tight buffer | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre

Cod produs: 517407
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cod produs: 527727
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cod produs: 527725
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 3m, Roline 21.15.8843

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 3m, Roline 21.15.8843

Cod produs: 527724
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8720

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8720

Cod produs: 526053
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8710

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8710

Cod produs: 526049
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cod produs: 525970
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 5m, Roline 21.15.8845

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 5m, Roline 21.15.8845

Cod produs: 527723
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-SM/DX-1"

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-SM/DX-1"

Cod produs: 507394
stoc limitat
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8711

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8711

Cod produs: 526050
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Cod produs: 526045
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8721

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8721

Cod produs: 525910
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 7m, Roline 21.15.8846

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 7m, Roline 21.15.8846

Cod produs: 527722
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

Cod produs: 525915
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 2m, Value 21.99.8722

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 2m, Value 21.99.8722

Cod produs: 526054
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 2m, Value 21.99.8712

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 2m, Value 21.99.8712

Cod produs: 526051
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

Cod produs: 530124
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 10m, Roline 21.15.8847

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 10m, Roline 21.15.8847

Cod produs: 527721
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM O9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m, "SC-SC-APC-SM/DX-5"

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM O9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m, "SC-SC-APC-SM/DX-5"

Cod produs: 507455
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8723

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8723

Cod produs: 526055
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8713

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8713

Cod produs: 526052
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, Value 21.99.8703

Cod produs: 526047
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail FO CTC Union SM FC simplex 2m

Pigtail FO CTC Union SM FC simplex 2m

Cod produs: 117265
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

Cod produs: 530123
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 2m, Value 21.99.8752

Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 2m, Value 21.99.8752

Cod produs: 526059
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 2m, Value 21.99.8772

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 2m, Value 21.99.8772

Cod produs: 525917
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537

Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537

Cod produs: 529560
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

Cod produs: 530122
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 0.5m Violet, Value 21.99.8830

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 0.5m Violet, Value 21.99.8830

Cod produs: 529444
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 0.5m, Roline 21.15.8780

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 0.5m, Roline 21.15.8780

Cod produs: 527735
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8725

Cablu fibra optica LC-ST OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8725

Cod produs: 526056
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8705

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8705

Cod produs: 526048
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8715

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 5m, Value 21.99.8715

Cod produs: 525908
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 1m, Roline 21.15.8781

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 1m, Roline 21.15.8781

Cod produs: 527734
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 1m Turcoaz, Value 21.99.8821

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 1m Turcoaz, Value 21.99.8821

Cod produs: 529397
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LC Duplex - LC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86874

Cupla fibra optica LC Duplex - LC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86874

Cod produs: 530102
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 1m Violet, Value 21.99.8831

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 1m Violet, Value 21.99.8831

Cod produs: 529445
stoc furnizor
(0 reviewuri)
Produse: 155