Produse: 258

Adaptor SC/PC-SC/PC-Simplex, SM, \"AD-SC-SC-SM/SX\"

Adaptor SC/PC-SC/PC-Simplex, SM, \"AD-SC-SC-SM/SX\"

Cod produs: 549040
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor SC/APC Simplex, SM, \"AD-SC/APC-SM/SX\"

Adaptor SC/APC Simplex, SM, \"AD-SC/APC-SM/SX\"

Cod produs: 549035
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor SC/PC-SC/PC - Simplex - MM, \"AD-SC-SC-MM/SX\"

Adaptor SC/PC-SC/PC - Simplex - MM, \"AD-SC-SC-MM/SX\"

Cod produs: 549036
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica SC Simplex OM4 M-M, Value 21.99.0673

Cupla fibra optica SC Simplex OM4 M-M, Value 21.99.0673

Cod produs: 538368
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor SC/PC-SC/PC-Duplex, SM, \"AD-SC-SC-SM/DX\"

Adaptor SC/PC-SC/PC-Duplex, SM, \"AD-SC-SC-SM/DX\"

Cod produs: 549039
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OS2, Value 21.99.0657

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OS2, Value 21.99.0657

Cod produs: 525925
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655

Cod produs: 525923
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, SM, \"AD-LC-LC-SM/DX\"

Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, SM, \"AD-LC-LC-SM/DX\"

Cod produs: 549033
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Cod produs: 525924
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor SC/PC-SC/PC Duplex, MM, \"AD-SC-SC-MM/DX\"

Adaptor SC/PC-SC/PC Duplex, MM, \"AD-SC-SC-MM/DX\"

Cod produs: 549037
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor SC/PC-SC/PC Simplex, MM pentru priza FTTHBOX-4P, \"AD-SC-SC-MM/SX-P\"

Adaptor SC/PC-SC/PC Simplex, MM pentru priza FTTHBOX-4P, \"AD-SC-SC-MM/SX-P\"

Cod produs: 549038
stoc furnizor
(0 reviewuri)

FIBRA optica Emtex- accesorii Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, MM pentru priza - Emtex \"AD-LC-LC-MM/DX-P\"

FIBRA optica Emtex- accesorii Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, MM pentru priza - Emtex \"AD-LC-LC-MM/DX-P\"

Cod produs: 581570
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LC Duplex OM3 M-M, Value 21.99.0665

Cupla fibra optica LC Duplex OM3 M-M, Value 21.99.0665

Cod produs: 538366
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

Cod produs: 538365
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "SC-SM-1.5"

Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "SC-SM-1.5"

Cod produs: 507369
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "LC-SM-1.5"

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "LC-SM-1.5"

Cod produs: 507367
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Capac fals pentru ODF SC Simplex - EMTEX \"SCBLANKSMPX\"

Capac fals pentru ODF SC Simplex - EMTEX \"SCBLANKSMPX\"

Cod produs: 582465
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Capac fals pentru ODF SC Duplex - Emtex \"SCBLANKDPX\"

Capac fals pentru ODF SC Duplex - Emtex \"SCBLANKDPX\"

Cod produs: 582464
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica LC-LC OM4 cvadruplu, Value 21.99.0661

Adaptor fibra optica LC-LC OM4 cvadruplu, Value 21.99.0661

Cod produs: 525927
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, "LC-MM4-1.5"

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, "LC-MM4-1.5"

Cod produs: 507366
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LC Duplex Multimode OM5, Roline 21.17.0049

Cupla fibra optica LC Duplex Multimode OM5, Roline 21.17.0049

Cod produs: 583793
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Cod produs: 525928
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, SM pentru priza FTTHBOX-4P, \"AD-LC-LC-SM/DX-P\"

Adaptor LC/PC-LC/PC Duplex, SM pentru priza FTTHBOX-4P, \"AD-LC-LC-SM/DX-P\"

Cod produs: 549034
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla Fibra optica LC quadruple, multimode, OM5, Z, Roline 21.17.0050

Cupla Fibra optica LC quadruple, multimode, OM5, Z, Roline 21.17.0050

Cod produs: 528044
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Caseta sudura 24 fibre, \"ST-24\"

Caseta sudura 24 fibre, \"ST-24\"

Cod produs: 549041
stoc furnizor
(0 reviewuri)

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

Cod produs: 288213
in stoc
(0 reviewuri)

Modul unghiular 45x45 pentru 1 port Snap-In alb LANmark

Modul unghiular 45x45 pentru 1 port Snap-In alb LANmark

Cod produs: 548127
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

Cod produs: 517408
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Cod produs: 525982
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Conector rapid fibra optica SC Simplex UPC Single Mode field-assembly, Delock 87990

Conector rapid fibra optica SC Simplex UPC Single Mode field-assembly, Delock 87990

Cod produs: 552803
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Cupla fibra optica LSH Simplex Verde Single mode, Roline 21.17.0040

Cupla fibra optica LSH Simplex Verde Single mode, Roline 21.17.0040

Cod produs: 528298
stoc furnizor
(0 reviewuri)

CONECTOR LC/PC SM

CONECTOR LC/PC SM

Cod produs: 288230
in stoc
(0 reviewuri)

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Cod produs: 117261
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Cod produs: 529441
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

Cod produs: 537398
stoc furnizor
(0 reviewuri)

PANDUIT CFA1FSAW-X Mini-Com Flat/Shuttered 22.5x45 Adapter 1 port Arctic White \"CFA1FSAW-X\"

PANDUIT CFA1FSAW-X Mini-Com Flat/Shuttered 22.5x45 Adapter 1 port Arctic White \"CFA1FSAW-X\"

Cod produs: 549874
stoc furnizor
(0 reviewuri)

PANDUIT 1 Module Space Surface Mount Box \"CBX1AW-A\"

PANDUIT 1 Module Space Surface Mount Box \"CBX1AW-A\"

Cod produs: 549871
stoc furnizor
(0 reviewuri)

PANDUIT CFPFS2SAW Mini-Com Faceplate 45x45 Adapter 2 Port Arctic White \"CFPFS2SAW\"

PANDUIT CFPFS2SAW Mini-Com Faceplate 45x45 Adapter 2 Port Arctic White \"CFPFS2SAW\"

Cod produs: 549875
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Cod produs: 180523
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-SM/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-SM/DX-1"

Cod produs: 507448
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM3/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM3/DX-1"

Cod produs: 507433
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-SM/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-SM/DX-1"

Cod produs: 507421
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM4/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM4/DX-1"

Cod produs: 507440
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM3/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM3/DX-1"

Cod produs: 507406
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM4/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM4/DX-1"

Cod produs: 507413
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-MM3/DX-1"

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-MM3/DX-1"

Cod produs: 507381
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-SM/DX-2"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-SM/DX-2"

Cod produs: 507450
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-MM2/DX-2"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-MM2/DX-2"

Cod produs: 507430
stoc furnizor
(0 reviewuri)
Produse: 258