Produse: 110

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

PIGTAIL FIBRA SM CONECTOR SC 9/125 OS1 2.0M

Cod produs: 288213
in stoc
(0 reviewuri)

CONECTOR LC/PC SM

CONECTOR LC/PC SM

Cod produs: 288230
in stoc
(0 reviewuri)

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Patch cord FO CTC Union SM FC/FC duplex 2m

Cod produs: 117261
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

Cod produs: 136808
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

Cod produs: 136810
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

Cod produs: 136814
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 5m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 5m, conectori ST-SC

Cod produs: 136818
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Cod produs: 136820
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Cod produs: 270594
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Pigtail FO CTC Union SM FC simplex 2m

Pigtail FO CTC Union SM FC simplex 2m

Cod produs: 117265
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

Cod produs: 393306
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Cod produs: 253386
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK SFP 1.25G 1310nm 2km SM DOM

EXTRALINK SFP 1.25G 1310nm 2km SM DOM

Cod produs: 487928
stoc furnizor
(0 reviewuri)

CABLU FO PATCH 2M SM SC/LC DUPLEX 3MM

CABLU FO PATCH 2M SM SC/LC DUPLEX 3MM

Cod produs: 288228
stoc limitat
(0 reviewuri)

EXTRALINK ex.2183 YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM

EXTRALINK ex.2183 YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM

Cod produs: 485866
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK ex.2190 YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC Multi-Mode 850nm 550m DDM

EXTRALINK ex.2190 YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC Multi-Mode 850nm 550m DDM

Cod produs: 485867
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Cod produs: 253416
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver SFP TP-LINK TL-SM321B

Transceiver SFP TP-LINK TL-SM321B

Cod produs: 113499
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark LSZH , Duplex LC-SC, 2m, Aqua

Patchcord Nexans LANmark LSZH , Duplex LC-SC, 2m, Aqua

Cod produs: 270565
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 1m, Yellow

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 1m, Yellow

Cod produs: 272379
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 2m, Aqua

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 2m, Aqua

Cod produs: 270568
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 3m, Aqua

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 3m, Aqua

Cod produs: 270566
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-1310DFMM

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-1310DFMM

Cod produs: 424589
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-SC, 2m, Yellow

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-SC, 2m, Yellow

Cod produs: 292267
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK SFP28 DAC module cable 25G 1m direct attach cable

EXTRALINK SFP28 DAC module cable 25G 1m direct attach cable

Cod produs: 487934
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Adaptor V35 DB34 male to male

Adaptor V35 DB34 male to male

Cod produs: 117356
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Modul MicroTik MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)

Modul MicroTik MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)

Cod produs: 425816
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK EX.6204 SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR - singlemode fiber

EXTRALINK EX.6204 SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR - singlemode fiber

Cod produs: 485864
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 5m, Yellow

Patchcord Nexans LANmark, Duplex LC-LC, 5m, Yellow

Cod produs: 272382
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark LSZH, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Patchcord Nexans LANmark LSZH, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Cod produs: 270564
stoc furnizor
(0 reviewuri)

SFP Modules Multi-Mode Ubiquiti UF-MM-1G

SFP Modules Multi-Mode Ubiquiti UF-MM-1G

Cod produs: 248433
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-20-1310

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-20-1310

Cod produs: 424632
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark Multimode OM3, LC-LC, 5m, Aqua

Patchcord Nexans LANmark Multimode OM3, LC-LC, 5m, Aqua

Cod produs: 275654
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Media Converter Tp-Link TL-FC311B-20

Media Converter Tp-Link TL-FC311B-20

Cod produs: 425315
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK SFP+ 10G 1310nm SM LC 2KM

EXTRALINK SFP+ 10G 1310nm SM LC 2KM

Cod produs: 487932
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Media Converter Tp-Link TL-FC311B-2

Media Converter Tp-Link TL-FC311B-2

Cod produs: 425313
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Media Converter Tp-Link TL-FC311A-2

Media Converter Tp-Link TL-FC311A-2

Cod produs: 425314
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Planet Mini GBIC SX Module

Planet Mini GBIC SX Module

Cod produs: 489633
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver MikroTik S-31DLC20D

Transceiver MikroTik S-31DLC20D

Cod produs: 425814
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Media Converter Tp-Link TL-FC311A-20

Media Converter Tp-Link TL-FC311A-20

Cod produs: 425316
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/extenders-c181/50m-hdmi-10-2g- repeater-hdcp-2-2-p9014

Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/extenders-c181/50m-hdmi-10-2g- repeater-hdcp-2-2-p9014

Cod produs: 483226
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver Ubiquiti UF-SM-1G-S, SFP, 2 Pack

Transceiver Ubiquiti UF-SM-1G-S, SFP, 2 Pack

Cod produs: 248432
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-20-1550

Transceiver Hikvision SFP-1.25G-20-1550

Cod produs: 424631
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Convertor Media TP-LINK MC112CS

Convertor Media TP-LINK MC112CS

Cod produs: 113503
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Convertor Media TP-Link MC100CM

Convertor Media TP-Link MC100CM

Cod produs: 113501
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Planet Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C)

Planet Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C)

Cod produs: 489628
stoc furnizor
(0 reviewuri)

EXTRALINK ex.2237 YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode 1310nm 10km

EXTRALINK ex.2237 YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode 1310nm 10km

Cod produs: 485869
stoc furnizor
(0 reviewuri)

Transiver SFP CTC Union GBM-7000-S85 Gigabit 1000BaseSX MM

Transiver SFP CTC Union GBM-7000-S85 Gigabit 1000BaseSX MM

Cod produs: 109955
stoc furnizor
(0 reviewuri)
Produse: 110